מאגר מידע
חקיקה
רישיונות לשידורים
מדרוג תכניות הטלוויזיה
סקרים
מפתח פרסומות
מאמרים
כתבי עת
מחקרים וסקירות
דיונים בתקשורת
מצגות והרצאות
מילון מושגים
חדשות תקשורת
על סדר היום

חדשות תקשורת

ועדת הטלוויזיה של מועצת הרשות השנייה אישרה את לוח השידורים העונתי של ערוץ 10 (פברואר- יוני 2012)ועדת הטלוויזיה של מועצת הרשות השנייה בראשות יעקב שחם דנה היום בלוח השידורים העונתי של ערוץ 10 לחודשים פברואר- יוני 2012 . לאחר דיון מעמיק וממושך הוועדה החליטה בהתאם להמלצת הנהלת הרשות לאשר את הלוח בכפוף למספר הסתייגויות.

הוועדה קבעה כי על ערוץ 10 יהיה להפחית את היקף הבידור והריאליטי על מנת לעמוד ביחס שבין תוכניות בידור וריאליטי לבין סוגה עילית שקבעה המועצה, כך למשל, דילול היקף התוכניות בתוכנית "חי בלה לה לנד" בשבוע ופריסתן על פרק זמן ארוך יותר, ומנגד הקפדה על שידור תוכניות מסוגה עילית. בנוסף הוועדה מנחה את הערוץ שעת שידור מותאמת לסדרה "אלנבי" בהתאם לתכניה וסיווגה. כמו כן על הערוץ להעביר לתחום טלוויזיה ברשות השנייה פירוט של התוכניות המיועדות לחגים ולמועדים.

בתוך כך, הועדה לאיתור דירקטורים לחברות החדשות של הערוצים המסחריים, החליטה להמליץ למועצה למנות לדירקטוריון חדשות ערוץ 10 את מר דן אלמן במקום אלי אלאלוף שפרש מהדירקטוריון. המינוי יובא לאישור מועצת הרשות השנייה. לדברי יעקב שחם, יו"ר הוועדה, "אין לי ספק שהכישורים וניסיונו הרב של מר אלמן יסייעו רבות לדירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 10 לעמוד באתגרים העומדים בפניו בימים אלה."

לכל חדשות התקשורת ידיעה הבאה